Distribuie Hello in Social Media
  •  
  •  
  •  
  •  

Maine 5 mai 2021 va avea loc deschiderea oficiala a turneului de fotbal Trofeul Sfinx U10 Cupa Campionilor.
In cadrul aceste competitii se vor juca peste 100 de meciuri. Cei mici fiind vedetele evenimentului.
Iata echipela ce vor evolua maine pe cele patru terenuri de meci :

Grupa A

ACS Viitorul Argeș
AS DIDI Junior Iași
Luceafărul 2010 Cluj
GT Sport Junior Alba Iulia
Luceafărul Târgoviște
ACS Miercurea Nirajului

Nr meci      Data                Ora    Teren          Echipa 1                            Echipa 2
001        Miercuri  5 Mai   15:00   T1      ACS Viitorul Argeș                 GT Sport Junior Alba Iulia
005        Miercuri  5 Mai   16:00   T1      AS DIDI Junior Iași                Luceafărul Târgoviște
009        Miercuri  5 Mai   17:00   T1      Luceafărul 2010 Cluj             ACS Miercurea Nirajului
013        Miercuri  5 Mai   18:00   T1      AS DIDI Junior Iași                GT Sport Junior Alba Iulia

Grupa B

ACS Kids Tâmpa Brașov
Steaua Magică Iași
AS Zenit Oradea
Optimum Alba Iulia
FC Voluntari
CS Dinamo București

Nr meci      Data                  Ora     Teren        Echipa 1                      Echipa 2
002          Miercuri 5 Mai    15:15    T2     Optimum Alba Iulia     CS Dinamo București
006          Miercuri 5 Mai    16:15    T2    Steaua Magică Iași     FC Voluntari
010          Miercuri 5 Mai    17:15    T2    AS Zenit Oradea         CS Dinamo Bucuresti
014          Miercuri 5 Mai    18:15    T2     Steaua Magică Iași    Optimum Alba Iulia

Grupa C

FC FCSB
CS Eforie
ACS MF Hunedoara
FC Argeș
ACS Alma Sibiu
Universitatea Craiova

Nr meci           Data               Ora     Teren    Echipa 1                     Echipa 2
003          Miercuri 5 Mai     15:30      T3     FC FCSB                      FC Argeș
007          Miercuri 5 Mai     16:30      T3     CS Eforie                      ACS Alma Sibiu
011          Miercuri 5 Mai      17:30     T3     ACS MF Hunedoara     Universitatea Craiova
015          Miercuri 5 Mai     18:30      T3     CS Eforie                      FC Argeș

Grupa D

CSC Ghiroda
CS Luceafărul Tg Jiu
FC Kinder Brăila
Atletico Junior Bacău
AFC Oltenia Rm Vâlcea
ASC Inter Câmpulung

Nr meci         Data                  Ora     Teren           Echipa 1                     Echipa 2
004           Miercuri 5 Mai       15:45   T4          CSC Ghiroda                 Atletico Junior Bacău
008           Miercuri 5 Mai       16:45   T4          CS Luceafărul Tg Jiu     AFC Oltenia Rm Vâlcea
012           Miercuri 5 Mai        17:45   T4         FC Kinder Brăila            ACS Inter Câmpulung
016           Miercuri 5 Mai        18:45   T4         CS Luceafărul Tg Jiu      Atletico Junior Bacău

Leave a Comment